Osiedle OSADA SARABANDY to zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych składających się z 5 grup po dwa budynki w zabudowie bliźniaczej 2 lokalowej. W 10 budynkach powstaje 20 lokali mieszkalnych 3 pokojowych o powierzchniach od 72 do 85 m2 oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 162 m2 przy ulicy Sarabandy w południowej części zielonego Ursynowa.
Do mieszkań będą przynależały przestronne balkony lub ogródki.

Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna ze względu na występującą w sąsiedztwie niską zabudowę jednorodzinną. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje szkoła podstawowa, Babaloo - Niepubliczne Językowe Przedszkole Sensoryczne, Zaczarowana Pozytywka - Europejskie przedszkole niepubliczne.

W odległości nie dalszej niż 3 km znajdują się:
- Lidl,
- Biedronka,
- stacja paliw Orlen,
- Ursynowskie Dzienne Centrum Zabiegowe Szpitala Chirurgii Jednego Dnia SPZOZ Warszawa-Ursynów,
- Całodobowa Klinika Weterynaryjna.

Naturalne piękno zielonego Ursynowa to jeden z nielicznych atutów lokalizacji naszego osiedla. W okolicy znajdziemy obiekty rekreacyjnowypoczynkowe między innymi Jezioro Zgorzała.
W ramach zrealizowanej inwestycji zbudowano tam ścieżkę spacerową i pomosty, powstał ogrodzony plac zabaw z miejscami do siedzenia, zbudowano także siłownię plenerową, przygotowano strefy rekreacyjno-wypoczynkowe z miejscami na ognisko/grill, wykonano punkty widokowe i miejsca obserwacji ptaków na pomostach. Zbudowano pomost rekreacyjno-wypoczynkowy, powstały plaże – piaszczysta i trawiasta, na terenie pojawiły się ławki, stoły, kosze na śmieci oraz stojaki rowerowe.
Las Kabacki jest miejscem odpoczynku i rekreacji mieszkańców Ursynowa i całej stolicy. Odpoczynek od zgiełku miasta znaleźć można spacerując po szlakach turystycznych, ścieżkach spacerowych i ścieżkach przyrodniczych.

Osoby preferujące aktywny wypoczynek znajdą dla siebie ścieżki kondycyjne, ścieżki rowerowe, przystosowane  także do sportów zimowych. Osoby preferujące wypoczynek bierny znajdą na jego terenie wiele wiat turystycznych, ławek, czy też leśnych placów zabaw dla najmłodszych. W południowej części kompleksu, w pobliżu zabytkowej leśniczówki znajduje się duża polana rekreacyjna na terenie, której można w wyznaczonym miejscu rozpalić ognisko, pograć w piłkę czy też opalać się.